O firmie

Kilka słów o naszym zespole

Jesteśmy dynamicznym, kreatywnym zespołem specjalistów
Wspólnie tworzymy agencję interaktywną - Triso.pl

 

Działamy nieprzerwanie od 2012 roku zaopatrując w nasze rozwiązania ponad 5000 klientów zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Jako agencja interaktywna kreujemy wizerunek firm od igły po helikopter, zajmujemy się projektowaniem logotypów, papeterii firmowej, stron WWW, sklepów internetowych, systemów dedykowanych oraz tworzeniem pozytywnego wizerunku w social media. Dopełnieniem naszej oferty są usługi z zakresu utrzymania stron internetowych oraz sprzedaży domen i certyfkatów SSL.

Dlaczego akurat my? Ponieważ przełamujemy standardy - tutaj nie znajdziesz szablonowych rozwiązań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, każdy projekt traktujemy jak nowe wyzwanie.

My wiemy jak ważnym źródłem informacji jest Internet dlatego dbamy o każdy detal aby to właśnie Twoja firma znalazła się krok przed konkurencją.

 

Dedykowany system CMS

Wszystkie nasze projekty opieramy wyłącznie na dedykowanych rozwiązaniach systemowych. W naszej firmie powstały takie produkty jak TrisoCMS, TrisoSHOP, TrisoOFFERT, TrisoMULTISHOP, TrisoCRM, TrisoPLAYER i wiele innych dedykowanych aplikacji.

Utrzymywanie własnych systemów pozwala nam świadczyć w pełni usługi gwarancyjne oraz umożliwia dostosowanie oprogramowania do wymagań klienta.